реклама партнерів:
Головна » 2016 » Липень » 20 » У Чернігові розпочато реконструкцію шахтного водоскиду на річці Стрижень
20:01
У Чернігові розпочато реконструкцію шахтного водоскиду на річці Стрижень
У Чернігові розпочато реконструкцію шахтного водоскиду на річці Стрижень У Чернігові розпочаті підготовчі роботи у реконструкції шахтного водоскиду на річці Стрижень та благоустрою правого берега водойми в районі вул. Єськова.
Про це повідомила координатор робіт, начальник відділу екології Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Наталія Новак.

Роботи передбачені Програмою поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки, прийнятою на сесії міської ради 31 березня цього року.

Їх виконавець визначений у результаті процедури відкритих торгів (тендеру), оголошеного через портал державних закупівель 15 квітня. Найвигіднішу пропозицію, яку й було акцептовано, надало підприємство «Корпорація Укртрансбуд» (м. Чорнобиль).

Вартість робіт – понад 4,3 млн грн.

Наразі виконавець робіт вже отримав у Державній архітектурно-будівельній інспекції декларацію, необхідну для їх початку. Підготовчі роботи триватимуть близько місяця, далі - основні.

До комплексу майбутніх робіт увійде, зокрема, прибудова до існуючої шахти нового донного водовипуску з новою камерою затворів на рівні дна водойми.

«Існуюче дно водойми не дає змоги відновити роботу затворів на рівні дна шахти. Тому для спорожнення водойми та здійснення санітарних скидів необхідно будувати новий донний водовипуск на рівні дна водойми. Для надійної експлуатації водоскиди-водовипуски повинні бути обладнані робочим та резервним затворами, - йдеться у технічному завданні, яке є частиною тендерної документації. - Даний захід дасть можливість здійснювати маневрування затворами, тобто підтримувати необхідний рівень води у водоймі, робити періодичні санітарні попуски води чи спорожнення в залежності від умов, що складаються.»

Також роботи включатимуть очищення та вирівнювання зовнішньої та внутрішньої поверхонь шахти, будівництво службової площадки для вільного доступу до затворів та інші заходи. Уздовж існуючої греблі передбачене облаштування двох пішохідних доріжок з металевою огорожею та освітленням.

Роботи направлені на підвищення надійності конструкції споруди, забезпечення нормального її функціонування, а також надання їй естетичного зовнішнього вигляду.

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 888 | Теги: Стрижень, екологія, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar