реклама партнерів:
Головна » 2016 » Травень » 6 » У Чернігові розробляють Програму розвитку велоінфраструктури у місті
19:26
У Чернігові розробляють Програму розвитку велоінфраструктури у місті
У Чернігові розробляють Програму розвитку велоінфраструктури у місті 4 травня у Чернігівській міській раді відбулась нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Ломака, на якій обговорили питання підготовки Програми розвитку велоінфраструктури у м. Чернігові. У заході взяли участь представники структурних підрозділів міської ради та громадських організацій велосипедистів Чернігова.

Заступник міського голови підкреслив, що розвиток велоруху в нашому місті виконує значну роль. «Рішення, які лобіює велоспільнота, дуже потрібні нашому місту. Ми є однодумцями. Тож у Чернігові будуть створюватись нові велодоріжки та велопарковки. Наразі необхідно якомога більше людей залучати до подібних акцій, які пропагують здоровий спосіб життя», - сказав Олександр Ломако. Він також повідомив, що управління транспорту та зв’язку міської ради буде займатись розробкою міської Програми розвитку велоінфраструктури та всіма організаційними питаннями.

Керівник велоспільноти «Лайба» Максим Цирулін висловив свої пропозиції щодо побудови інфраструктури у місті, зокрема: облаштування велодоріжок, встановлення велопаркувань та відповідних дорожних знаків, організація велопрокату. Із своїми пропозиціями виступили й інші активісти велоруху. Вони зазначили, що потрібно проводити інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо правильної поведінки на дорозі не тільки для дорослих, а й для дітей, починаючи з дитячого садочка.

Учасники наради дійшли висновку, що після більш ґрунтовного опрацювання всіх пропозицій і зауважень та після узгодження з відповідними службами будуть визначені першочергові заходи з їх реалізації.

Прес-служба міської ради

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 715 | Теги: велоінфраструктура, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar