реклама партнерів:
Головна » 2016 » Листопад » 9 » У музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася конференція з нагоди Дня української мови
20:47
У музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася конференція з нагоди Дня української мови
У музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася конференція з нагоди Дня української мови 8 листопада у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція до Дня української мови і писемності «Українська мова як чинник національної державності» ініційована Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського.

У затишній музейній залі зібралися учителі та науковці з різних куточків України.

У ході конференції учасники висловили свої погляди на проблему розвитку і функціонування української мови як феномену у сучасних суспільно-історичних умовах та значення мови у становленні державності і формуванні національної свідомості.

Яскравим завершенням заходу став камерний концерт класичної музики, котрий відбувся у неповторній атмосфері будинку М.Коцюбинського.
Класичні інструментальні твори вітчизняних композиторів і легендарні українські пісні справили неповторне враження на гостей заходу.

За інформацією Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.КоцюбинськогоКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 502 | Теги: українська мова, Чернігів, музей М.Коцюбинського | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar