реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 9 » У Ніжині планують відзначити народини та 100 – річчя від дня смерті Івана Франка
19:17
У Ніжині планують відзначити народини та 100 – річчя від дня смерті Івана Франка
У Ніжині планують відзначити народини та 100 – річчя від дня смерті Івана Франка На офіційному сайті Ніжинської міської ради, у рубриці анонси, з’явилася інформація, щодо відзначення в Ніжині ювілею І.Франка.

Іван Якович Франко — український письменник, поет, публіцист, перекладач, вчений, громадський і політичний діяч народився 27 серпня 1856, с. Нагуєвичі, Дрогобицького повіту, помер — 28 травня 1916, у Львові. Його іменем у Ніжині названо центральну площу.

Тож, у Ніжині, з травня по серпень 2016 р., планують організувати проведення тематичних заходів у закладах культури міста. Намічено показ вистав та театралізованих заходів за творами Івана Франка в Ніжинському українському академічному драматичному театрі ім. М.Коцюбинського. Протягом року у навчальних закладах міста будуть проводиться виховні години, бесіди, читацькі конференції за творами визначного письменника, у бібліотеках — виставки, а в ЗМІ — широке висвітлення ювілею.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1194 | Теги: Ніжин, Іван Франко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar