реклама партнерів:
Головна » 2024 » Лютий » 5 » У Підмосоков’ї син чернігівського Амвросія випустив ікону з танком
21:50
У Підмосоков’ї син чернігівського Амвросія випустив ікону з танком
У Підмосоков’ї син чернігівського Амвросія випустив ікону з танком У Підмосоков’ї, де працює син митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського УПЦ МП Амвросія, випустили ікону з танком. В миру Амвросій записаний як громадянин Андрій Якович Полікопа, а ось його син Вадим Андрійович Полікопа пішов стежками батька і очолив храм Серафима Саровського у Підмосковному Софрино. Там діє художньо-виробниче підприємство, яке є основним виробником предметів церковного вжитку для РПЦ та її сателітів. Нещодавно підприємство, де Вадим Полікопа не остання людина, випустило новинку – ікону з зображенням танка.
Підприємство «Софріно» є основним виробником предметів церковного вжитку для РПЦ та її сателітів. Настоятелем храму Серафима Саровського у «Софрино» є Вадим Андрійович Полікопа, який є рідним сином Андрія Полікопи – митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського УПЦ МП – нещодавно спів служив самому патріарху Кірілу Гундяєву. Той правив літургію у храмі, де протоієрей Вадим Полікопа є настоятелем. До того ж у «Софрино» пошили нове облачіння для антихриста Гундяєва, який видає себе за православного патріарха і благословляє війну проти українців, як, власне, і всі війни демонічного кремля, що вже поневолив і знищив десятки народів.

Ікони Сталіна та царської сім’ї, сучасних колаборантів на зразок Кирила Стремоусова, а тепер ще й позолочена ікона російського танка – ось чим займається у Підмосков’ї Вадим Полікопа. Як гадаєте, прості смертні на найбільше церковне виробництво РПЦ можуть потрапити? За які заслуги сина Амвросія удостоїли працювати на підприємстві з мільярдними оборотами?

Джерело: politcom
Вадим ПолікопаВадим Полікопа особисто наглядав за пошиттям облачіння для Кіріла Гундяєва
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1947 | Теги: ікона, Амвросій, Танк, Підмосоков’я, Чернігів, Полікопа | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar