реклама партнерів:
Головна » 2016 » Листопад » 27 » У Прилуках проходив конкурс «Креативна автобусна зупинка 2016 року»
20:38
У Прилуках проходив конкурс «Креативна автобусна зупинка 2016 року»
У Прилуках проходив конкурс «Креативна автобусна зупинка 2016 року» У рамках заходів святкування 25-ї річниці незалежності України з ініціативи голови райдержадміністрації Валентини Ковтун в районі проходив конкурс «Креативна автобусна зупинка 2016 року».
Про це кореспондента "Чернігівського формату" повідомила Прилуцька районна держадміністрація.

В конкурсі брали участь 32 сільські, селищні ради. Відремонтовано та патріотично оздоблено 37 автобусних зупинок в 37 населених пунктах району. До благоустрою і оздоблення зупинок залучено студентську та учнівську молодь - 148 осіб., учасників АТО – 22, працівників закладів культури, освіти, медицини, членів виконкомів та депутатів сільських, селищних рад.

До оздоблення та благоустрою всі без винятку учасники підійшли креативно, з фантазією.

Конкурс закінчився, але роботи продовжуються. Ще три сільські ради провели благоустрій та відремонтували автобусні зупинки, оздобивши їх патріотичними орнаментами в селі Обичів, Білорічиця, та Онищенків.

Роботи проводилися за спонсорські кошти, кошти місцевих бюджетів, небайдужих жителів сіл, селищ району.

Відремонтовані, естетично та патріотично оформлені автобусні зупинки у населених пунктах району радують як жителів населених пунктів так і перевізників та пасажирів.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1129 | Теги: Прилуки, незалежність України, зупинки | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar