реклама партнерів:
Головна » 2018 » Вересень » 30 » Україна стрімко вимирає: названа область, яка може зникнути
19:03
Україна стрімко вимирає: названа область, яка може зникнути
Україна стрімко вимирає: названа область, яка може зникнути В Україні за 27 років незалежності в Україні зникло 468 сіл. Ще приблизно стільки стоять у запустінні. Лідером по цій сумній статистиці є Чернігівщина.

Там з 1990 року з обліку знято 54 села, ще десять спорожніли. Це найстарша за віком населення область і ця тенденція історична, передає ТСН

Відзначається, що ще 100 років тому в хроніках регіон називали найпривабливішим для пенсіонерів. Витяг за 1912 рік свідчить: "Чернігів - улюблений пункт, куди направляються доживати".

Експерти попереджають, величезні території можуть стати безлюдними. "Катастрофічно скорочується населення в усій Україні. Міграція, війна, ДТП, але найголовніше - тільки в Києві народжуваність перевищує смертність. У семи областях України на сотню померлих не народжується і половина дітей. І така тенденція буде зберігатися", - б'ють на сполох вони.

При цьому, як з'ясувалося, депресивною територією, коли є можливість отримати державну підтримку, визнаний тільки одне місто - Токмак на Запоріжжі.Переглядів: 564 | Теги: Чернігівщина, статистика, смертність | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar