реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 24 » Унікальна виставка мікромініатюр «Восьме чудо світу» знову у Чернігові!
06:19
Унікальна виставка мікромініатюр «Восьме чудо світу» знову у Чернігові!
Унікальна виставка мікромініатюр «Восьме чудо світу» знову у Чернігові! 24 квітня о 14.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (на Валу, у Колегіумі) відбудеться відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна «Восьме чудо світу».
В експозиції представлені шедеври мікромініатюрного мистецтва, які вважаються неперевершеними творіннями людських рук! Ви побачите — філігранні мікроскульптури, розміщені на макових зернах, дивовижні квіти, встановлені на людській волосині, портрети і шаржі знаменитостей на рисових зернах, вражаючі своєю вишуканістю мережева з 1/100-ї людської волосини, караван верблюдів у вушці голки, підковану блоху, закріплену на кінчику волосини та інші мікромініатюрні творіння, які не мають аналогів у світі!
Також на виставці буде представлений найменший в світі портрет Мони Лізи, намальований олійними фарбами на зрізі рисового зерна! Пензликом художнику слугувала одна сота частина волосини!
Кожна мікромініатюра — це «ноу-хау», оскільки створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей. Мікрошедеври майстер створює в паузах між ударами серця. Своєю творчістю Володимир Казарян демонструє безмежність людських можливостей.

Довідка
Володимир Едуардович Казарян — видатний майстер світового мікромініатюрного мистецтва, творець витворів, що вражають своєю унікальністю, мікроскопічними розмірами та красою. Людина рідкісного обдарування, яскравий представник типу «універсальної людини». Він не тільки чудовий художник і скульптор, конструктор та винахідник, але й філософ, мислитель, письменник, композитор і поет. Його девіз — «Неможливе зробити можливим!». Його творіння знаходяться в приватних колекціях багатьох президентів і світових знаменитостей, а виставки завжди користуються незмінним успіхом, викликаючи радість та здивування.
На виставці також представлені книги автора — тритомник віршів — «Апофеоз любові», «Апофеоз мудрості» і «Апофеоз життя». Автор вважає, що, тільки наповнюючи душі і серця людей — любов’ю, світлом і добром, можна змінити світ на краще.
Зустріч з літературною творчістю майстра — це воістину зцілення для душі!
Унікальна виставка мікромініатюр Володимира Казаряна подарує шанувальникам прекрасного багато радісних миттєвостей і залишить незабутнє враження на все життя!

Виставка мікромініатюр працюватиме з 25 квітня по 21 червня 2015 року,
щодня (без вихідних) з 10.00 до 18.00 (без перерви).
Адреса: вул. Преображенська, 1, споруда Колегіуму (на Валу,
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»).
Телефон для довідок 645-964.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1055 | Теги: мікромініатюри, Володимир Казарян, Чернігів стародавній | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar