реклама партнерів:
Головна » 2020 » Березень » 23 » В чернігівських школах закінчилися канікули і відновлюється дистанційне навчання
18:03
В чернігівських школах закінчилися канікули і відновлюється дистанційне навчання
В чернігівських школах закінчилися канікули і відновлюється дистанційне навчання У зв’язку з обмежувальними заходами весняні канікули в закладах середньої освіти Чернігова перенесли на перший тиждень карантину, повідомляє прес-служба міськради.

Протягом канікул вчителі мали час підготувати всі матеріали та ресурси, необхідні для дистанційного навчання. А з понеділка, 23 березня, у всіх школах міста стартує навчальний процес. На офіційному сайті міського управління освіти в розділі «Дистанційна освіта» розміщене гіперпосилання на сайти всіх шкіл міста. Перейшовши на адресу потрібної вам школи можна обрати необхідний вам клас, а далі предмет.

Про те, що там має викладатися до кожного уроку, директор Методичного центру Управління освіти Чернігівської міської ради Яніна Тимошенко розповідає на одному з прикладів:

- Кожного разу там має бути тема уроку – обов’язково. А далі вже йде автономія вчителя. Він може або відзняти своє відео, або скористатися тим відео яке є вже в інтернеті, якщо воно цікаве і доречне саме до цієї теми уроку. Далі йде презентація саме вчителі – що він хоче дати учням. Далі в цьому випадку підручник: які параграфи вивчити. І в кінці прописано, які приклади треба розв’язати в зошиті.
Усі дистанційні уроки розроблені за тією ж схемою, що і очні. Якість отриманих знань обов’язково контролюватимуть та оцінюватимуть – за допомогою тестів і спеціальних систем оцінювання, що доступні онлайн на платформах різних рівнів складності.
- Вчителі, яким важко на складних платформах користуватися цим, можуть взяти найпростішу, на якій вже розроблені всі тести. Просто підключивши, давши посилання дітям на ці тести. Діти пророблюють тести або роблять скрін і відправляють на електронну пошту, якщо це робота в зошиті. По школах у нас вчителі стовідсотково мають електронні адреси і електронні скриньки, якими вони можуть користуватися, - Яніна Тимошенко.
Для виконання завдань учням і ученицям ставитимуть чіткі часові рамки. Додатково педагоги та їх вихованці для роз’яснення тих чи інших тем спілкуватимуться через групи в месенджерах. З учнями та ученицями, які не мають можливості переглянути урок онлайн, вчителі комуні куватимуть особисто – по телефону.

Наразі Міністерство освіти України відпрацьовує показ відеоуроків, які планують додатково транслювати на регіональних телеканалах.

Але в міському управлінні освіти наголошують: попри всі старання вчителів, для вдалої реалізації дистанційного навчання повинні докласти зусиль і батьки.
- Якщо вони не допоможуть організуватися дітям, не допоможуть забезпечити контроль здобуття освіти, а покладуться тільки на самоорганізацію і самосвідомість дітей, то можуть бути не зовсім ті результати, на які всі ми сподіваємося. Тому: педагоги докладають значних зусиль, але значною мірою успіх цього всього залежить і від батьків, - наголошує Василь Білогура, керівник Управління освіти Чернігівської міської ради.
Нагадуємо: відповідно до постанови Кабінету міністрів, з 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин, під час якого учням та ученицям відвідувати заклади освіти заборонено.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 124 | Теги: Чернігів, Карантин, дистанційне навчання, школи | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar