реклама партнерів:
Головна » 2020 » Червень » 29 » В Чернігові відбудеться профспілкова акція проти «антинародного» законопроєкту № 2681
21:20
В Чернігові відбудеться профспілкова акція проти «антинародного» законопроєкту № 2681
В Чернігові відбудеться профспілкова акція проти «антинародного» законопроєкту № 2681 30 червня 2020 року о 09:00 на Алеї Героїв у м. Чернігові (навпроти Обласної державної адміністрації) відбудеться інформаційне пікетування: «Ні!» – наступу на трудові та профспілкові права». Мета акції — привернути увагу громадськості до спроби ліквідації права працівників на захист трудових прав, через владний законопроєкт №2681 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок)».

Учасниками планується збір підписів за відставку голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової через просування антинародних законопроектів, руйнування системи соціального захисту, провокування соціальних збурень в Україні та протистояння між суспільством і державною владою.

Участь у заході візьмуть близько 100 профспілкових активістів Чернігівської області — представників різних галузей (освіта, охорона здоров'я, АПК, держустанови, лісове господарство, енергетика, транспорт та ін.). Організатор акції — Федерація профспілкових організацій Чернігівської області. Захід відбудеться з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог.

Запрошуємо усіх небайдужих прийти 30 червня (вівторок) о 09:00 на Алею Героїв у м. Чернігові (навпроти Обласної державної адміністрації) і долучитися до акції. Також чекаємо представників засобів масової інформації для висвітлення події.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 82 | Теги: протест, профспілки, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar