реклама партнерів:
Головна » 2016 » Травень » 21 » В Чернігові відкрилася виставка зброї — козацької та самурайської!
07:44
В Чернігові відкрилася виставка зброї — козацької та самурайської!
В Чернігові відкрилася виставка зброї — козацької та самурайської! Експозиція зібрана під гаслом «Шлях воїна: один на двох» і започаткована в рамках історико-просвітницького проекту Міжнародного благодійного фонду Олександра ФЕЛЬДМАНА.

Давні японські мечі та козацька зброя (шаблі, келепи, пірначі) викликали чималий інтерес у чернігівців. Експонати уособлюють велич наших предків, перекреслюючи спадщину колоніального почуття меншоварт. Додають гордості за свій народ і печатки та персні української старшини, також представлені на виставці у Національному історико-архітектурному заповіднику «Чернігів стародавній».

Олександр Фельдман був приємно здивований ажіотажем на відкритті виставки і зауважив, що люди, які володіли представленою тут зброєю, любили власну Батьківщину і цінували свою свободу — тож ці традиції мають переходити й до наступних поколінь. Виставка, до речі, після Чернігова, помандрує до Львова, Дніпра та інших великих міст.

На відкритті виставки було багато не тільки істориків та інших шанувальників старовини, а й військових, курсантів. Заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький зауважив: «Такі заходи надзвичайно потрібні для виховання молоді в умовах фактичної війни».

Василь ЧЕПУРНИЙ, «Голос України».
Фото Володимира Коваля, м. Чернігів.


Виставка козацької та самурайської зброї із зібрання Музею Фельдмана працює щодня з 10.00 до 18.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Преображенська, 1, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» (Вал, «Колегіум»).

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1115 | Теги: козацькі шаблі, самурайська зброя, Чернігів стародавній | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar