реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 28 » У складі зведеного загону міліції Чернігівщини - єдина жінка-полковник. Фото
21:27
У складі зведеного загону міліції Чернігівщини - єдина жінка-полковник. Фото
У складі зведеного загону міліції Чернігівщини - єдина жінка-полковник. Фото Вперше за чотирнадцять ротацій зведеного загону міліції Чернігівщини в зону АТО для виконання бойових завдань вирушила жінка. Валентина Акуленко – начальник одного з управлінь УМВС України в Чернігівській області, єдина жінка-полковник міліції.
Зведений загін міліції Чернігівської області вирушив на Схід для проведення чотирнадцятої ротації сил АТО. Понад півсотні бійців з різних підрозділів, відділів і служб УМВС та міськрайвідділів Чернігівської області змінять своїх побратимів в зоні проведення антитерористичної операції.
Як розповів начальник УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Едуард Альохін: «Після Дебальцевського плацдарму ми перевели особовий склад міліції Чернігівщини в більш спокійне місце. Вважаю, що кожен має займатися своєю справою, тоді і порядку більше буде. Коли міліція виконує свої функції, армія свої – тоді легше досягти результатів. Наш зведений загін на Донбасі служить з тими міліціонерами, які залишилися вірні присязі і орієнтовані на українську державу.

Сьогодні відправляємо в зону АТО жінку-офіцера. Вона проявила таке бажання, що неможливо було відмовити. Я не прибічник відмовляти, тож думаю, що і там їй знайдеться робота. Є різні види діяльності, які вона зможе здійснювати, наприклад, оформлення документації. Також жінка їде і в групі ДАІ. Насправді жінка в зоні АТО не така вже й рідкість».
Сама ж Валентина Акуленко, перша жінка в складі зведеного загону розповідає: «Це рішення було виважене і свідоме. По-перше, це мій громадянський обов’язок, по друге я – керівник, і лише коли я сама побуду там, відчую всю цю атмосферу, побачу що до чого, лише після цього в мене буде чиста совість і моральне право відпускати своїх підлеглих. По-третє, я вважаю, що кожен офіцер має побувати в АТО, пройти через горнило екстремальних умов служби. Мій вибір цілком добровільний, свідомий і обдуманий».
Більшість в складі зведеного загону — досвідчені правоохоронці, які не вперше їдуть у відрядження на Донбас. Вони вже мають досвід і вогневих сутичок з терористами, і налагодження контакту з місцевим населенням.
Вже вдруге їде на Донбас і працівник міліцейської прес-служби майор міліції Віталій Копистко. Як сказав офіцер, він їде туди з упевненістю, без тремору. «Зважаючи на те, що і тоді, і зараз частина хлопців – представники спецпідрозділу, вони нам і радили, і допомагали, і були основною ударною силою, - розповів Віталій Копистко, - сьогодні їду з хлопцями, з якими був у попередню ротацію, тому є відчуття, що на цих хлопців можна розраховувати. Вірте в нас, чекайте, ми вас не підведемо!»
Як справжній журналіст у погонах, Віталій взяв із собою відеокамеру, щоб відзняти будні підрозділу. «Все, що зможу там зафільмувати – це вже історія, історія міста, яке стало символом звільненої частини Східної України – каже Віталій.
На місці нинішньої дислокації правоохоронці Чернігівщини будуть охороняти громадський порядок і розкривати злочини, проводити роз’яснювальну роботу, охороняти стратегічні об’єкти та нести службу на блокпостах. Також міліціонери допомагатимуть місцевому населенню харчами та медикаментами.
Провести бійців на Схід прийшли колеги, друзі та рідні міліціонерів. Журналісти могли на власні очі переконатися, що зведений загін повністю забезпечений харчами, обмундируванням, засобами захисту та озброєнням.
Родичі, друзі та побратими чернігівських міліціонерів побажали бійцям гідно виконати свій обов’язок і повернутися додому живими та здоровими.

За інформацією прес-служби УМВС України в Чернігівській області

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 957 | Теги: міліція, Валентина Акуленко, Чернігівщина, Ато | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar