реклама партнерів:
Головна » 2015 » July » 10 » Валерій Куліч представив нового начальника управління капітального будівництва
20:42
Валерій Куліч представив нового начальника управління капітального будівництва
Валерій Куліч представив нового начальника управління капітального будівництва Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 9 липня, за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на посаду начальника управління капітального будівництва ОДА призначено Людмилу Шкуріну.
До призначення вона працювала заступником начальника Управління – начальником Інспекційного відділу у м. Чернігові Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області.

Представляючи Людмилу Григорівну колективу, очільник області побажав їй плідної роботи на новій посаді. Валерій Куліч також наголосив, що роботу управління буде переформатовано. Це пов’язано з тим, що ще декілька місяців тому підрозділ іменувався Департаментом інвестиційного розвитку та капітального будівництва і лише нещодавно повернувся до старої назви.

Як відзначив голова облдержадміністрації, залученням інвестицій в область займалися чотири управління, між тим інвестицій в області обмаль. Саме тому нині цим питанням опікуватиметься лише Департамент економічного розвитку ОДА, інші працюватимуть кожен за своїм напрямком.

— Найголовніше, чим повинно займатися ваше управління – це вчасно і у повному обсязі освоювати надходження з державного бюджету. Ми повинні максимально залучати кошти у розвиток економіки області з використанням усіх наявних можливостей. Тому від вас потрібна ефективна та продуктивна робота у цьому напрямку, - звернувся до присутніх Валерій Куліч.

За інформацією прес-служби облдержадміністраціїКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1034 | Теги: капітальне будівництво, Чернігівська ОДА, кадри | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar