реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 7 » Валерій Куліч про економічний розвиток регіону та залучення інвестицій
09:52
Валерій Куліч про економічний розвиток регіону та залучення інвестицій
Валерій Куліч про економічний розвиток регіону та залучення інвестицій Валерій Куліч: Пріоритетні напрямки нашої роботи – економічний розвиток регіону та залучення інвестицій
На цьому очільник області наголосив 6 квітня під час першої оперативної наради з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Валерій Куліч заслухав доповіді директорів департаментів та начальників управлінь ОДА щодо поточної ситуації та проблемних питань у кожній галузі.
Він підкреслив, що пріоритетним напрямком роботи для області визначає сталий економічний розвиток, який неможливий без наявних фінансових ресурсів. Тому визначальним фактором зростання економіки має стати інвестиційна складова.
Також керівник області зупинився на питаннях організованого проведення комплексу весняно-польових робіт, роз’яснювальної роботи щодо запровадження нового порядку оформлення субсидій, соціального захисту сімей мобілізованих до лав Збройних Сил України, а також сімей переселенців з території АР Крим, Донецької та Луганської областей.
Валерій Куліч наголосив, що вимагатиме від підлеглих професійної компетентності та злагодженої роботи у напрямку виконання поставлених завдань.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 773 | Теги: Валерій Куліч, інвестиції, економіка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar