реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 27 » Валерій Куліч про соціальний захист демобілізованих
17:31
Валерій Куліч про соціальний захист демобілізованих
Валерій Куліч про соціальний захист демобілізованих Валерій Куліч: Зараз найголовніше – забезпечити повний соціальний захист демобілізованих
На цьому очільник області наголосив під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Він повідомив, що Президент України Петро Порошенко на робочій нараді 24 квітня поставив керівникам областей завдання якнайшвидше вирішувати соціальні питання демобілізованих.
За словами Валерія Куліча, адаптація військових до мирного життя в регіоні має бути максимально комфортна та швидка.
Зокрема, демобілізованим після повернення необхідно у повній мірі забезпечити санаторно-курортне лікування, надавати медичну й психологічну допомогу.
— Кожен демобілізований повинен бути на контролі соціальних служб. Ми повинні знати – що їх турбує, які виникають складнощі у вирішенні тих чи інших питань. Люди, які виконали свій військовий обов’язок на сході країни, повинні повсякчас відчувати увагу і підтримку з боку влади, - підкреслив голова облдержадміністрації.
В ході оперативної наради також обговорено план заходів до травневих свят. Зокрема, 1 травня планується провести ярмарок вакансій, презентацію вищих навчальних закладів та низку заходів соціального спрямування.

5-8 травня у школах пройдуть тематичні уроки мужності, під час яких буде проведено історичну паралель між подіями Другої світової війни та сучасною політичною ситуацією.
8 та 9 травня за традицією відбудуться культурно-мистецькі та меморіальні заходи за участю представників влади, ветеранів та громадськості. Очільник області наголосив: головне в цей час – посилити заходи безпеки щоб не допустити провокацій. Для цього, на його думку, необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів, волонтерів та громадський організацій.
— Ми усі повинні зробити все від нас залежне, щоб травневі свята на Чернігівщині минули спокійно, - підкреслив Валерій Куліч.

За інформацією прес-служби облдержадміністраціїКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1051 | Теги: соціальний захист, Валерій Куліч, демобілізовані | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar