09:43 Василя Чепурного знову заблоковано... за москалів | |
![]() Найбільш продвинуті користувачі могли б направити скаргу адміністрації Фейсбуку, яка в час російської агресії вважає звичайні слова (читаймо Шевченка!) мовою ненависті... Чи, певніше, заблоковано за критику Зе- команди? Покажемо українську солідарність! Така інформація розміщена у групі Газета "Сіверщина" Додається і допис за який заблоковано Василя Чепурного Vasyl Chepurnyi 9 липня о 08:21 Для всіх, хто хоче пагаваріть з країною - агресором, нагадування слів Патріарха Мстислава (Скрипника): "Не сідайте за стіл переговорів з москалями - все одно обдурять". Тобто - цей народ визнає грубу силу. Перемогти можна тільки зброєю, а не лукавими переговорами. Проте це неможливо зрозуміти чужинцям з ОПУ (ох же й абревіатура, хай Бог милує цих примітивних пересмішників!), для яких головне - заробляння на російському кіноринку... | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |