реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 12 » Василя Чепурного знову заблоковано... за москалів
09:43
Василя Чепурного знову заблоковано... за москалів
Василя Чепурного знову заблоковано... за москалів У зв'язку з блокуванням Василя Чепурного на Фейсбуці (цього разі за пост зі словом "москалі") він просить симпатиків "Сіверщини" самостійно розміщувати у цій групі та в своїх акаунтах посилання на публікації сайту : https://siver.com.ua.
Найбільш продвинуті користувачі могли б направити скаргу адміністрації Фейсбуку, яка в час російської агресії вважає звичайні слова (читаймо Шевченка!) мовою ненависті... Чи, певніше, заблоковано за критику Зе- команди?
Покажемо українську солідарність!
Така інформація розміщена у групі Газета "Сіверщина"

Додається і допис за який заблоковано Василя Чепурного

Vasyl Chepurnyi
9 липня о 08:21
Для всіх, хто хоче пагаваріть з країною - агресором, нагадування слів Патріарха Мстислава (Скрипника): "Не сідайте за стіл переговорів з москалями - все одно обдурять".
Тобто - цей народ визнає грубу силу. Перемогти можна тільки зброєю, а не лукавими переговорами. Проте це неможливо зрозуміти чужинцям з ОПУ (ох же й абревіатура, хай Бог милує цих примітивних пересмішників!), для яких головне - заробляння на російському кіноринку...Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 990 | Теги: блокування, Василь Чепурний, фейсбук | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar