реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 28 » Ветерани АТО отримали землю в передмісті Чернігова
14:36
Ветерани АТО отримали землю в передмісті Чернігова
Ветерани АТО отримали землю в передмісті Чернігова 25 лютого в приміщенні Обласного філармонійного центру відбувся захід, метою якого було вручення ветеранам-учасникам антитерористичної операції документів, які засвідчують право власності на земельні ділянки, гарантовані їм державою.

В урочистій обстановці документи про право власності на землю в передмісті Чернігова отримали родини 121-го ветерана АТО. Всього ж ділянки поблизу Новоселівки отримають понад триста воїнів.

Відповідаючи на запитання журналістів, голова Чернігівської ОДА пояснив особливості такого роду процесів: «Загалом по області питання забезпечення ветеранів земельними ділянками розв’язується більш-менш гладко. Проблемним є виділення земель у межах обласного центру та приміській зоні, як от у Новоселівці. Тому, шукаючи вихід із ситуації, я звернувся до президента Академії аграрних наук України з проханням розглянути можливість забезпечення наших ветеранів землею за рахунок земель колишнього дослідного господарства. І академія пішла нам на зустріч, за що ми щиро вдячні її президенту Ярославу Михайловичу Гадзалу», – розповів Валерій Куліч.

У свою чергу пан Ярослав Гадзало відзначив оперативність і якість виконання всіх бюрократичних процедур і висловив переконання в готовності продовження співпраці: «Це загальнодержавна справа, і тому підходити до неї треба теж по-державному, кожен має робити від себе залежне для розв’язання подібних проблем», – зазначив президент Академії аграрних наук України Ярослав Михайлович Гадзало.

У ході заходу від імені органів влади зі словами вдячності до ветеранів зверталися голови Чернігівської ОДА Валерій Куліч та обласної ради Ігор Вдовенко. А після завершення офіційної частини колектив філармонійного центру фестивалів і концертних програм потішив вояків та їхні родини динамічною концертною програмою.

За матеріалами прес-служби облдержадміністрації

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 612 | Теги: Чернігів, земельні ділянки, воїни ато | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar