реклама партнерів:
Головна » 2016 » Липень » 26 » Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління культури та туризму міськради
19:47
Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління культури та туризму міськради
Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління культури та туризму міськради 26 липня у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника управління культури та туризму міської ради.

Зранку кандидати склали письмовий іспит, в якому взяли участь два претенденти на цю посаду. Після проведення перевірки відповідей іспиту, засідання конкурсної комісії та співбесіди з кандидатами, враховуючи їхні результати, комісія визначила особу, яка буде рекомендована міському голові на призначення.

Довідково
Інформація про наявні вакансії у всіх структурних підрозділах міськради, вимоги до кандидатів та перелік документів, які потрібні для участі у конкурсі, розміщуються і постійно оновлюються на офіційному веб-порталі в розділі «Міська рада – Вакансії» за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/gorrada/vacancy/.

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1057 | Теги: Конкурс, Чернігів, культура | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar