реклама партнерів:
Головна » 2018 » Вересень » 5 » Відкриття міні-музею Олександра Довженка в Чернігові. Анонс
16:46
Відкриття міні-музею Олександра Довженка в Чернігові. Анонс
Відкриття міні-музею Олександра Довженка в Чернігові. Анонс 10 вересня о 11:00 у приміщенні Чернігівської центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.П.Довженка (вул. Кирпоноса, 22) відбудеться відкриття міні-музею Олександра Довженка.

Це проект, реалізований у рамках «Бюджету участі – 2017». Міні-музей несе просвітницьку функцію, яка полягає у залученні молодого покоління до пізнання геніальної особистості нашого земляка О.Довженка.

Довідка
Олександр Петрович Довженко – видатний український письменник, мислитель, громадський діяч. Ім'я Довженка увійшло в усі праці з історії вітчизняного і світового кіномистецтва. Він учителював, був дипломатом і художником, знімав фільми, писав літературні твори, був наставником молодих кіномитців.

Народився О.Довженко 10 вересня 1894 р. на хуторі В'юнище Сосницького повіту Чернігівської губернії (нині - р-н смт Сосниця Чернігівської обл.)

Контакти організаторів:
Сльозка Олена Анатоліївна – заступник директора Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи.
Тел. 0679936092
e-mail:dovzhenkobiblioteka@ukr.netКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 326 | Теги: музей, Довженко Олександр, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar