реклама партнерів:
Головна » 2016 » Липень » 20 » Виставка Віктора Бистрякова: «Чорнобиль — відлуння душі»
18:50
Виставка Віктора Бистрякова: «Чорнобиль — відлуння душі»
Виставка Віктора Бистрякова: «Чорнобиль — відлуння душі» 21 липня о 14.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (на Валу, у Колегіумі) відбудеться відкриття виставки талановитого художника Віктора Бистрякова «Чорнобиль — відлуння душі». Експозиція приурочена до 30-річчя Чорнобильської трагедії.
Бистряков працює у галузі станкової графіки та живопису. Його індивідуальна манера вирізняється образною, постійно оновлюваною і збагачуваною мовою. Віктор Петрович — заслужений діяч мистецтв України, професор та викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Вінпрезентував свої твори у Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, а також за кордоном, зокрема, у Монако (Монте-Карло), Таїланді (Бангкок). У Чернігові художник представляє картини вперше.

Для нього дуже важлива тема довкілля, Бистряков дуже багато років працює над екологічними циклами, зокрема — чорнобильською тематикою. У 1991 році у Харкові відбулася міжнародна виставка плакату і графіки «Четвертий блок», присвячена річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Роботи на виставку надсилали зі всього світу, особливо — з Японії, якій теж близька тема «мирного атома». Віктор Петрович надіслав кілька плакатів і за її результатами отримав заохочувальний диплом.
Бистряков розповідає, що колись зустрів Ліну Костенко. Вона знала, як тема Чорнобиля йому болить. «Знаєш, це добре, що тобі болить. Висловися про те, що наболіло, а потім — повернися до сонця, до життя», — сказала вона. «Я розумію, що не можна жити тільки болем, але потрібно зробити все, щоб більше у нас таких трагедій не було. Природу потрібно поважати», — відзначає митець.

Організатори виставки «Чорнобиль — відлуння душі»: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 904 | Теги: Картини, Чорнобиль, Віктор Бистряков | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar