реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 24 » Владислав Атрошенко обговорив з будівельниками основні завдання містобудівної політики у Чернігові
19:27
Владислав Атрошенко обговорив з будівельниками основні завдання містобудівної політики у Чернігові
Владислав Атрошенко обговорив з будівельниками основні завдання містобудівної політики у Чернігові 23 лютого Владислав Атрошенко провів нараду з представниками крупних будівельних компаній м. Чернігова. Міський голова закликав будівельників долучитися до спільного опрацювання основних напрямків містобудівної політики у Чернігові.

"Будівельна галузь – це локомотив економіки. Якщо є будівництво – країна живе, працюють всі галузі економіки, поповнюється місцевий бюджет, створюються умови для нормального життя", - наголосив Владислав Атрошенко.

Міський голова заявив про свої наміри впровадити такі механізми управління, які викликатимуть максимальну довіру до міської влади з боку людей та представників бізнесу. Він запевнив у своїй підтримці будівельного бізнесу щодо забезпечення рівних умов для всіх, спрощенні проходження всіх необхідних процедур в межах компетенції міської влади й виключення корупційної складової у співпраці представників бізнесу і місцевої влади.

"Я прихильник стимулювання будівництва у місті. Необхідно будувати більше житла й, що важливо, поповнювати міський бюджет для подальшого розвитку міста", - підкреслив міський голова.

Під час спілкування представники будівельних компаній визначили проблемні питання, з якими вони стикаються у своїй діяльності, та висловили свої думки з приводу окреслення містобудівної політики у місті на декілька кроків уперед, на перспективу. На їх переконання, "будівельні крани мають працювати, а не простоювати. Адже за 1 місяць баштовий кран приносить прибуток близько 1 млн грн".

За підсумками наради Владислав Атрошенко дав низку доручень юридичному відділу, управлінням земельних ресурсів, житлово-комунального господарства щодо вивчення та вирішення порушених питань.

Так, учасники наради дійшли спільної думки щодо необхідності відновлення та активізації роботи містобудівної ради. Адже містобудівна рада як колегіальний орган має професійно розглядати і обговорювати містобудівні, архітектурні та інженерні проектні рішення об'єктів архітектури та містобудування.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 791 | Теги: Владислав Атрошенко, будівництво, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar