реклама партнерів:
Головна » 2016 » Травень » 6 » Владислав Атрошенко пропонує використовувати тільки державну символіку на святкових заходах
19:16
Владислав Атрошенко пропонує використовувати тільки державну символіку на святкових заходах
Владислав Атрошенко пропонує використовувати тільки державну символіку на святкових заходах Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звертається до осередків політичних партій та громадських організацій, що зареєстровані в м. Чернігові, з пропозицією утриматись від використання партійних прапорів чи іншої партійної символіки, а також іншої атрибутики, крім державних прапорів України, під час проведення заходів з відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення.

Про це зазначено в розпорядженні міського голови від 29 квітня № 145 «Про відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам’яті та примирення у м. Чернігові у 2016 році».

Також очільник міста звертається до релігійних організацій з рекомендацією провести 8 травня 2016 року молебні за жертвами Другої світової війни, за мир та злагоду в суспільстві.

Як вже повідомлялося, у Чернігові 8 та 9 травня відбудуться заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Підготовка загально-масових заходів, які будуть проведені з метою увічнення безсмертного подвигу українського народу у роки Другої світової війни, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини, патріотичного виховання, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління, доручена відповідним структурним підрозділам міської ради.

За інформацією прес-служба міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 542 | Теги: Владислав Атрошенко, прапори, День перемоги | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar