11:19 ворог «герберами» вдарив по автозаправці в Корюківці | |
Учора ввечері ворог двома «герберами» вдарив по автозаправці в Корюківці. 38-річний цивільний чоловік з уламковими пораненнями перебуває під наглядом лікарів. Інформує сьогодні, 26 червня, начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. FPV-дрон поцілив по оселі в Шишківці Корюківської громади - через пожежу згоріли два приватні будинки. У Киїнській і Ріпкинській громадах ворог також атакував АЗС. Сьогодні з самого ранку через удар «молнії» по житловому сектору в Новгороді-Сіверському пошкоджене житло. Протягом доби було 18 обстрілів - 37 вибухів. Більшість - FPV-дрони в прикордонні. | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |
