реклама партнерів:
Головна » 2016 » Листопад » 2 » Вперше в Чернігові! Персональна виставка картин художника-живописця Остапа Ковальчука «Образи століть»
11:47
Вперше в Чернігові! Персональна виставка картин художника-живописця Остапа Ковальчука «Образи століть»
Вперше в Чернігові! Персональна виставка картин художника-живописця Остапа Ковальчука «Образи століть» 3 листопада о 14.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відкривається виставка картин живописця Остапа Ковальчука «Образи століть».
Його творчість вперше експонується в нашому місті. Хоча, Остап Ковальчук автор багатьох персональних виставок в Україні та за кордоном (Китай, Казахстан та в інших країнах), а також учасник різноманітних виставкових проектів.

В експозиції «Образи століть» представлено 27 художніх творів. Їх назви, зокрема, «Максим Кривоніс», «Анна Ярославна», «Княгиня», «Гетьман Остап Гоголь» вказують, що художник звертається у своїй творчості до історичних особистостей, відображає минуле.
Остап Ковальчук також презентує і своєрідні портретні картини, створені в авторській техніці: «Портрет у червоному вінку», «Портрет жінки» та ін.
На виставці також і твори «Різдво», «Благовіщення», які насичені святковим духом православних празників. Не менш цікаві картини «Мрія», «Легенди», «Почуття», «Фея»...

Остап Ковальчук, кандидат мистецтвознавства, проректор з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, доцент. Має наукові публікації з питань історії образотворчого мистецтва та художньої освіти. Виступає у періодиці та як автор-упорядник художніх каталогів. Художник працює у галузі станкового та монументального малярства, дизайну, реставрації, скульптури, графіки та геральдики. Нагороджений медаллю «Незалежність України» ІІІ ступеня МАРТІС «Золота Фортуна».
Основні твори: художнє вирішення інтер’єрів, цикл монументальних розписів «Наука» та проект реконструкції центрального входу в Головний (Червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2008); монументальне панно «Володарі чеської корони» (Прага, Чеська республіка, 2010); розписи меморіального храму Св. Параскеви у с. Губник Гайсинського району Вінницької області (2010); іконостас храму Казанської ікони Божої Матері у с. Сухолуччя Вишгородського району Київської області (2011); цикл монументальних розписів у Національній академії служби безпеки України (2012).

Джерело: «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 786 | Теги: Остап Ковальчук, живопис, Чернігів стародавній | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar