реклама партнерів:
Головна » 2018 » Вересень » 8 » Вселенський Патріархат призначив своїх екзархів у Києві для підготовки надання автокефалії
09:38
Вселенський Патріархат призначив своїх екзархів у Києві для підготовки надання автокефалії
Вселенський Патріархат призначив своїх екзархів у Києві для підготовки надання автокефалії Патріарх Варфоломій призначив екзархами Вселенського Патріархату у Києві архиєпископа Памфілійського Даниїла (Зелінського) із США та єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади в рамках підготовки до надання автокефалії Православній церкві в Україні, повідомляє голова інформаційного управління УПЦ Київського Патріархату архиєпископ Євстратій (Зоря).

"У рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні Вселенський Патріархат призначив як своїх екзархів у Києві Його Преосвященство Архієпископа Данила Памфілійського зі Сполучених Штатів і Його Преосвященство єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади, які обидва служать українським православним вірним у своїх країнах у Вселенському Патріархаті", - написав архиєпископ на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю з посиланням на генерального секретаря Святого і Священного Синоду Вселенського Патріархату.
За повідомленням прес-служби Київської Патріархії, в УПЦ КП вітають це рішення Вселенського Патріархату та очікують на плідну співпрацю з новими екзархами.

Владики у 2015 р. вже виконували обов‘язок особистих представників Вселенського Патріарха під час переговорів щодо об‘єднання Православних Церков в Україні. Також владики неодноразово були делеговані Вселенським Патріархом для представлення Константинопольської Матері-Церкви на урочистих заходах в Україні, востаннє - у липні цього року під час святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України.

В УПЦ КП пояснюють, що призначення Екзархів не означає утворення нової церковної юрисдикції у формі Екзархату. Функції Екзарха у цьому випадку можна порівняти з функціями Надзвичайного і Повноважного Посла.

Джерело: РІСУКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 371 | Теги: екзархи Вселенського Патріархату, церква, томос, УПЦ КП | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar