реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 16 » Всеукраїнська акція в Чернігові «Мова об’єднує»
14:09
Всеукраїнська акція в Чернігові «Мова об’єднує»
Всеукраїнська акція в Чернігові «Мова об’єднує» 16 липня о 17.00 в Чернігові, перед обласним молодіжним центром (Красна площа), відбудеться Всеукраїнська акція «Мова об’єднує».
У програмі: поетичні читання, фотосесія.

16 липня набуває чинності Закон про державну мову за який українці боролися багато років і який нарешті починає діяти. Введення закону в дію відбуватиметься поступово. Деякі норми почнуть діяти одразу, деякі – за кілька місяців чи років.
Закон не регулює мову приватного спілкування і не спрямований проти інших мов чи людей будь-якого етнічного походження.
Українська мова – один з ключових факторів державної незалежності, національної безпеки та цілісності країни.
Саме тому Москва і промосковські реваншисти в Україні прагнуть скасувати чи знівелювати цей історичний документ. Вони не хочуть бачити країну єдиною й сильною. Але ми не дамо їм цього зробити.
Дані соціологів свідчать, що попри тонни брехні, вилиті на закон про мову, більшість людей його підтримує, і усвідомлює важливість державного захисту української мови.

16 липня – це наше свято, свято мільйонів людей, об’єднаних українською мовою. І ми відзначимо його разом, на Сході й на Заході, у Києві і маленьких містечках, в соцмережах і на вулицях.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1081 | Теги: законодавство, Чернігів, українська мова | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar