реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 27 » За чотири роки волонтерки з Чернігова сплели і передали на передову сто п’ятдесят маскувальних сіток
07:30
За чотири роки волонтерки з Чернігова сплели і передали на передову сто п’ятдесят маскувальних сіток
За чотири роки волонтерки з Чернігова сплели і передали на передову сто п’ятдесят маскувальних сіток Сто п’ятдесят першу сітку почали плести волонтери єдиного волонтерського центру у Чернігові.
Плетуть – від початку бойових дій на Сході країни.
Рахувати наплетене почали з квітня 2015 року, тож, за їх словами, наробили сіток більше, ніж 150.
Між собою кажуть: вони плетуть перемогу.

Зоя Польська, волонтерка розповіла:
«Якщо хоча б одне життя ми врятували цією сіткою то це вже багато. Ми сподіваємося, що ми хоч когось прикрили цією сіткою і хтось залишився цілим і неушкодженим.»

Вона та інші волонтери плетуть маскувальні сітки від початку бойових дій на Сході, рахувати наплетене почали у квітні 2015. Зараз їх десятеро, ходять майже щодня: хто коли може. Кажуть, таким чином вони роблять свій внесок у перемогу українських бійців.

У середньому, одну таку сітку сплітають за тиждень. У кожної волонтерки, як самі вони кажуть, свій почерк.

Волонтерки регулярно дивляться новини з фронту. Часом, впізнають свою сітку. Буває, знаходять мотивацію плести ще більше.

Сто п’ятдесяту сітку запакували, її відправлять на Приазов’я. Туди ж, коли завершать, надішлють і сто п’ятдесят першу, разом із гостинцями та листами для бійців. І потім знову продовжать плести.

Джерело: UA: ЧЕРНІГІВ:Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 825 | Теги: Волонтери, Чернігів, маскувальні сітки | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar