19:40 Запрошуємо на лекцію «Губернський хутір Чернігів» | |
![]() Про маловідомі сторінки історії Чернігова у ХІХ — на поч. ХХ ст., коли наше місто було центром губернії, розповість старший науковий співробітник Олена Ванжула. Запрошуємо на лекцію всіх, хто цікавиться минулим міста Чернігова. Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 гривня. Телефон для довідок: 645-964. Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». ![]() | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |