реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 20 » Запрошуємо на лекцію «П’ятницька церква — святиня, що повстала з попелу»
11:15
Запрошуємо на лекцію «П’ятницька церква — святиня, що повстала з попелу»
Запрошуємо на лекцію «П’ятницька церква — святиня, що повстала з попелу» Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «П’ятницька церква — святиня, що повстала з попелу», яка відбудеться 22 квітня, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).

П’ятницька церква в Чернігові — втілила сміливі, оригінальні пошуки стародавніх майстрів із створення самобутнього національного стилю в архітектурі. Її споруджено в кінці ХІІ — на початку ХІІІ ст. на чернігівському посаді біля торгу. Церкву названо на честь святої Параскеви-П’ятниці — покровительки торгівлі, сільського господарства та сім’ї.

Про П’ятницьку церкву — споруду, яка відтворює найвищий етап розвитку архітектури Русі, розповість старший науковий співробітник науково-просвітницького відділу Людмила Нижник.

Запрошуємо на лекцію всіх бажаючих!

Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 грн.
Телефон для довідок: 64-59-64.

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 908 | Теги: лекція, Чернігів стародавній, П’ятницька церква | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar