реклама партнерів:
Головна » 2016 » May » 11 » Запрошуємо взяти участь у фотовиставці «Величний… Древній… Сучасний… Європейський»
16:31
Запрошуємо взяти участь у фотовиставці «Величний… Древній… Сучасний… Європейський»
Запрошуємо взяти участь у фотовиставці «Величний… Древній… Сучасний… Європейський» Запрошуємо професійних фотографів та аматорів взяти участь у фотовиставці «Величний… Древній… Сучасний… Європейський»
Метою являється відображення краси Чернігова, поєднання у ньому сучасного і древнього.
Для участі необхідно надіслати знімки архітектури, краєвидів, святкування визначних подій та свят Чернігова на адресу fotocn2016@gmail.com до 16 травня 2016р. Кожен автор може надіслати до десяти фотографій.
Організатори фотовиставки залишають за собою право використовувати матеріали, надіслані на конкурс (з вказівкою на авторство), з метою інформування про виставку у ЗМІ та популяризації Чернігова.

Виставка буде представлена на огляд чернігівців та гостей міста на Алеї Героїв та у Міському Палаці культури (вул. І.Мазепи,23) в рамках святкування Дня Європи.

Автори найкращих робіт отримають цінні призи, а також їх фотографії будуть використані для оформлення стенду біля міської ради.

Інформація за тел. 063 726 70 52 – Олена Іваненко

Організатор: Управління культури Чернігівської міської ради, Міський Палац культуриКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 840 | Теги: фотовиставка, Чернігів, ДеньЄвропи | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar