реклама партнерів:
Головна » 2024 » Лютий » 16 » Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України
21:46
Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України
Зареєстровано петицію щодо термінової легалізації допомоги громад Збройним Силам України На сайті Верховної Ради України зареєстрована петиція про термінове прийняття законопроєкту №9560-1. Вона спрямована на надання органам місцевого самоврядування прямого права здійснювати виплати з місцевих бюджетів для допомоги Об’єднаним силам Збройних сил України і передбачає внесення до Порядку денного ХІ сесії проєкту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування з місцевих бюджетів заходів, спрямованих на посилення обороноздатності і безпеки держави».

Зміни до Бюджетного кодексу України потрібні для реалізації змін до проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з підтримки сектору безпеки і оборони України», пропозиції до якого надала Асоціація міст України.
Проголосувати за петицію на сайті Верховної Ради України можна за посиланням

За повідомленням виконавчої дирекції Чернігівського РВ АМУКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1656 | Теги: ЗСУ, Верховна Рада, петиція, допомога | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar