20:17 Журавлі вже повернулися на Чернігівщину! | |
![]() І ось, нарешті, сьогодні 26.02.24 - журавлі у сутінках вже кричали у Бондарівському болоті. А ще сьогодні, вперше від осені, прокинулися руді лісові мурахи. Правда, вони ще холодні і мляві. І хоч ще будуть холоди, і лосі ще тримаються зимових стацій і "по зимовому" їдять сосну, лишаючи "зимовий" послід, але весна вже тут. Вона курличе та щебече, дзюрчить водою і шумить теплим вітром і синіє небом, яке можна побачити лише зараз. Отож, можна видихнути - до весни дожили! Природничий центр "Міжрічинська Пуща", Андрій Сагайдак | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |