Головна » 2015 » Травень » 6 » Змагались кращі юні ракетомоделісти Чернігівщини
17:49
Змагались кращі юні ракетомоделісти Чернігівщини
Змагались кращі юні ракетомоделісти Чернігівщини 2 травня на аеродромі с. Количівка Чернігівського району відбувся обласний етап Всеукраїнських змагань серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів.
Участь у спортивному марафоні взяли вихованці ракетомодельних гуртків, Ніжинської станції юних техніків та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
За підсумками проведення змагань команда Чернігівського обласного центру посіла І місце (керівник Смолянко В.В). Команда Ніжинської СЮТ стала другою (керівник Приданніков Д.Б), а третю сходинку посіла команда Куликівського центру позашкільної освіти.
Переможці та призери нагороджені дипломами Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та медалями.

За інформацією Управління освіти і науки ОДА.

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 932 | Теги: ракетомоделісти, спорт, Чернігівський район | Рейтинг: 0.0/0