реклама партнерів:
Головна » 2021 » Квітень » 19 » Звернення чернігівських рухівців: не чіпайте пасовище!
18:34
Звернення чернігівських рухівців: не чіпайте пасовище!
Звернення чернігівських рухівців: не чіпайте пасовище! Заява проводу Чернігівської обласної організації Народного Руху України

Селяни Вознесенського (колишня Ульянівка) Чернігівського району знову вийшли захищати своє пасовище, яке ненаситні ділки хочуть привласнити, в тому числі прикриваючись воїнами – фронтовиками. Село має біля сотні корів, що є, на жаль, нечастим явищем для наших сіл. Зменшення пасовища приведе до зменшення череди, а відтак до втрати доходів тих селян, які живуть з продажу молока та молочних продуктів.

Політика олігархізації, започаткована ще режимом Кучми і непорушена наступними президентами, веде до розбухання агрохолдингів, яким потрібна земля для мільйонних доходів їх власникам у Хайфі чи Лондоні, але їм байдуже до долі українського села. Села агрохолдингам тільки заважають – куди вже дбати про дороги, дитсадки, школи та пасовища?! Все засіяти кукурудзою, соняшником і рапсом, напхати їх хімією, щоб труїлися бджоли і хворіли люди – така політика більшості агрохолдингів.

Народний Рух виступав і виступає за підтримку приватних селянських господарств, за обмеження апетитів агрохолдингів. І тому ми рішуче засуджуємо намагання відібрати в селян Вознесенського пасовище, хоча його ініціатори і спираються на рішення продажних судів. У випадку рішучих дій селян по захисту своїх прав Народний Рух готовий надати свою підтримку.

Ухвалено 17 квітня 2021 року.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1650 | Теги: пасовища, Народний Рух України, Вознесенське, агрохолдинги | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar