реклама партнерів:
Головна » 2009 » Березень » 4 » У Чернігові стартував благодійний танцювальний проект "Танець мрії"
23:47
У Чернігові стартував благодійний танцювальний проект "Танець мрії"
У Чернігові стартував благодійний танцювальний проект У Чернігові розпочалася підготовка до благодійного танцювального проекту "Танець мрії".
Власне танцювальне шоу відбудеться у квітні до Всесвітнього дня здоров'я у драмтеатрі, а зібрані кошти від продажу квитків будуть витрачені на потреби міських дитячих поліклінік.
Про це під час прес-конференції у Чернігівській міській раді розповіли організатори проекту Чернігівський міський голова Олександр Соколов та президент клубу спортивного танцю "Ніка" Ірина Должикова.
Зокрема, І. Должикова повідомила журналістам, що вже два тижні тривають репетиції учасників проекту. Серед них – депутати Чернігівської міської ради, підприємці, керівники підприємств і установ Чернігова. Ініціатор проекту зізналася, що бажаючих взяти участь у проекті виявилося більше, аніж планувалося спочатку. Тож виступатимуть 16 танцювальних пар, що готують різноманітні танці – вальс, танго, румбу, фокстрот, пасадобль та інші. Крім того, планується, що у фінальній частині проекту його учасниками стануть і головні лікарі дитячих поліклінік Чернігова – Ганна Якубова та В'ячеслав Кухар.
Також І. Должикова висловила переконання, що шоу не залишить байдужими ні його учасників, ні його глядачів. На її думку, "Танець мрії" стане чернігівським втіленням успішних телевізійних проектів "Танці з зірками" і "Танцюю для тебе". Назва чернігівського проекту невипадкова – це втілення мрій успішних людей і благодійна допомога тим, хто цього потребує.
О. Соколов підкреслив, що підтримав танцювальний проект і переконаний: це буде не тільки яскраве шоу, а й захід у кращих традиціях чернігівського меценатства, реальна підтримка дитячих медичних закладів міста. "Мистецтво завжди надихає на добрі справи", - зауважив керівник міста.
Він подякував усім учасникам проекту, котрі незважаючи на свою зайнятість, погодилися на свій танець мрії. Міський голова сподівається, що проект буде успішним і цьогорічний проект "Танець мрії" – це лише перші кроки традиційного благодійного танцювального шоу.

Джерело: Радник міського голови Ірина СинельникКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1195 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar