реклама партнерів:
Головна » 2015 » October » 26 » 28 жовтня. Ювілейний тур театру «Маски-шоу» в Чернігові
19:54
28 жовтня. Ювілейний тур театру «Маски-шоу» в Чернігові
28 жовтня. Ювілейний тур театру «Маски-шоу» в Чернігові На честь свого 30-ліття Театр «Маски-шоу» покаже свою нову програму «Маски в кубі» 28 жовтня о 19.00 у Чернігівському драматичному театрі ім. Т.Шевченка.
«Маски» в кубі» -- це комедія без слів. У ній дорослі стають дітьми, а все серйозне абсурдом. Тут смішні до нестями сцени зміняюся красивими філософськими образами, а потім несподіваними трюками. Безперервна дія, подібно до сновидіння, веде глядача від скетчу до скетчу. До спектаклю увійшли нові і старі пантоміми та клоунади "Масок".
Тут вокальний дует «Мана-мана-тинч-тинч-титирим", який вперше показали на ТБ в 1984 році в програмі "Довкола сміху", тут і "Лебідь" і "Чай на чотири персони" з "Маски» в опері", і звичайно, нові номери, у яких актори демонструють свою блискучу і витончену майстерність сучасної пантоміми та клоунади (наприклад, Наталія Бузько вперше показує сольний номер – «Танго»).
Як сказав режисер театру "Маски-шоу", народний артист України Георгій Делієв: - Телебачення 90-х дало "Маскам" можливість втілити найфантастичніші і безумні ідеї, найкарколомніші геги, репризи і трюки. Але, лише живий театр здатний повною мірою передати атмосферу і ту невидиму енергію, яку артисти так трепетно передають глядачам. Спектакль «Маски» в кубі» увібрав в себе з одного боку наші добре забуті старі репризи і ту веселу безтурботність , яку ми випромінювали в молодості і продовжуємо випромінювати, з іншого боку -- наше сьогоднішнє відчуття і осмислення світу. При цьому ми як і раніше залишаємося смішними і нам хочеться обійняти і пошарпати по голові кожного глядача. Беруть участь всі шість акторів Театра «Маски-шоу»+запрошені друзі-актори.

Пропозиції щодо інтерв'ю та співпраці: Олена Смілик asmila@mail.ruКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 897 | Теги: Маски-шоу, Георгій Делієв, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar