18:39 АНОНС. Молебень в Чернігові за перемогу української армії над російським агресором | |
![]() Організатори заходу: Український інститут національної пам'яті, Чернігівська єпархія ПЦУ, Кафедральний собор Святої великомучениці Катерини ПЦУ, Козацька православна громада Храму святої великомучениці Катерини за сприяння Міністерства у справах ветеранів України. ПРОХАННЯ від організаторів: відповідно вимог карантину та рекомендацій Чернігівської облдержадміністрації всім учасникам крім священиків бути в захисних масках, одна особа на 5 м2 помешкання храму. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: козацький кафедральний собор святої великомучениці Катерини ПЦУ в Чернігові. ПОЧАТОК: об 11:00 3 вересня 2020 року, у четвер. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Український інститут національної пам’яті, фото з архіву "Чернігівського формату" | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |