реклама партнерів:
Головна » 2020 » Травень » 27 » Боротьба із незаконними рубками – в пріоритеті роботи лісівників
17:25
Боротьба із незаконними рубками – в пріоритеті роботи лісівників
Боротьба із незаконними рубками – в пріоритеті роботи лісівників Збільшення лісовідтворення, боротьба із незаконними рубками, посилення охорони лісу від пожеж і догляд за лісом – в пріоритеті роботи чернігівських лісівників. Такі чіткі завдання, направлені на розвиток підприємства ставить перед колективом директор Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» Юрій Ревко.

«На жаль, сьогодні спостерігається спад у лісовій галузі. Ми очікуємо певне зниження податкового навантаження на лісогосподарські підприємства. Проте, наразі для галузі високі податки стримують розвиток галузі. Стабільна робота лісового господарства забезпечує надходження до місцевих бюджетів, що у свою чергу спряє розвитку територіальних громад та є основою збереження робочих місць і благополуччя родин,» - говорить Юрій Ревко. «Водночас зазначу - завдань і роботи у лісівників не меншає. У боротьбі із незаконними рубками і обігом деревини дуже важлива ефективна співпраця лісівників, правоохоронних органів та громадськості. А це – значне підвищення відповідальності, ефективне функціонування електронного обліку деревини та створення прозорих правил гри на ринку деревини,» - наголосив директор підприємства.

За перші п’ять місяців 2020 року рейдовими бригадами та лісівниками ДП «Чернігівський лісгосп» виявлено чотири випадки незаконних рубок, - два в Чернігівському лісництві та по одному у Славутицькому і Березнянському. Сума завданих збитків лісовому господарству та державі складає 79 143 грн. Об’єм незаконно зрубаної деревини – 17 м.куб. Постраждали від рук «чорних лісорубів» такі породи як – сосна звичайна, дуб звичайний та вільха чорна.

Матеріали по всіх чотирьох незаконних рубках направлені до правоохоронних органів. По одному із виявлених правопорушень Славутицький міський суд Київської області відкрив провадження у цивільній справі за позовом Чернігівської місцевої прокуратури для відшкодування шкоди, заподіяної державі.

В ДП «Чернігівський лісгосп» наголошують, - малоефективною буде боротьба із незаконними рубками без притягнення до відповідальності винних. Лише такі факти, в яких буде покарання за вчинений злочин, свідчитимуть, що працівники лісової галузі працюють на благо держави та збереження природи лісів. А ефективна співпраця лісового господарства, громадськості, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування зможе побороти корупцію та незаконні рубки.

Просимо жителів Чернігівщини бути небайдужими й реагувати на незаконні рубки та перевезення деревини без ознак електронного обліку!

За інформацією Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство»Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 839 | Теги: Чернігівський лісгосп, вирубка, лісівники | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar