реклама партнерів:
Головна » 2023 » Лютий » 16 » «Чернігів стародавній» запрошує на музейну зустріч «Фарбами написана Книга Буття»
19:01
«Чернігів стародавній» запрошує на музейну зустріч «Фарбами написана Книга Буття»
«Чернігів стародавній» запрошує на музейну зустріч «Фарбами написана Книга Буття» 19 лютого, у неділю, об 11.00 в приміщенні Колегіуму, на Валу, відбудеться музейна зустріч «Фарбами написана Книга Буття». Захід відбудеться в рамках просвітницького проєкту «Чернігів стародавній запрошує…».

У самісінькому серці древнього Дитинця-Валу височіє найвеличніший собор золоточолого Чернігова — Спасо-Преображенський. Як один з найдавніших храмів Придніпровʼя він безумовно відомий далеко за межами міста. Чернігівці з гордістю розповідають гостям про те, що цій церкві ось-ось виповниться 1000 років.
Кожен знаходить в історії храму те, що його найбільше цікавить і хвилює. Хтось розповідає про династію князів Чернігівських, хтось про святих Православної церкви, про архітектуру споруди, що унікально збереглася. Неабиякої уваги заслуговує і внутрішнє оздоблення церкви.
Завідувачка науково-просвітницького відділу Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Алла ГАРКУША розповість про настінний розпис древньої церкви, його драматичну долю. Окрема увага буде присвячена одній з частин великого комплексу. Присутні зможуть побачити фото деяких композицій.

На музейну зустріч запрошуються усі, кому небайдужі мистецтво і історія пам’яток, хто цікавиться минулим України та міста Чернігова.

Джерело: Чернігів стародавнійПереглядів: 1151 | Теги: музейна зустріч, Чернігів стародавній, Спасо-Преображенський собор | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar