реклама партнерів:
Головна » 2020 » Грудень » 16 » Чернігівці мають можливість придбати на Різдвяно-новорічні свята зелену красуню
19:53
Чернігівці мають можливість придбати на Різдвяно-новорічні свята зелену красуню
Чернігівці мають можливість придбати на Різдвяно-новорічні свята зелену красуню Чернігівці відтепер мають можливість придбати на Різдвяно-новорічні свята зелену красуню у свою оселю і при цьому не рубати ялинку!
Таку можливість Вам пропонує від сьогодні Комунальне підприємство "Зеленбуд" Чернігівської міської ради. Ціна живої ялинки в горщику - від 695 до 1500 гривень.
- У такий підхід закладена потужна екологічна складова. Після свят чернігівці, які придбали у нас таке дерево у горщику, можуть висадити його біля власного приватного будинку. Або, якщо такої території немає, це можна зробити на нашій спеціально відведеній для цього ділянці. Ціни наші демократичні і є набагато нижчими за ціни конкурентів. Якщо у конкурентів ви щось подібне знайдете, - зазначає з посмішкою керівник підприємства Артем Стах.
Але існує ще одна важлива перевага! "Зеленбуд" готовий доставити ялинку до вашого будинку, квартири чи офісу!

Яким чином придбати зелену красуню-ялинку читайте на сторінці facebook КП "Зеленбуд" Чернігівської міської ради.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 2468 | Теги: Чернігів, КП Зеленбуд, Новий рік, ялинка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar