реклама партнерів:
Головна » 2017 » Квітень » 6 » Чернігівці вимагають зупинити реконструкцію підвалу компанією «Проспект Сервіс»
07:43
Чернігівці вимагають зупинити реконструкцію підвалу компанією «Проспект Сервіс»
Чернігівці вимагають зупинити реконструкцію підвалу компанією «Проспект Сервіс» Допомогти Єлецькому монастирю залишити відому ікону після реставрації на території храму, асфальтувати дороги в приватному секторі, припинити незаконну реконструкцію підвального приміщення в будинку - з цими та іншими питаннями зверталися сьогодні громадяни до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка під час особистого прийому.

Загалом на прийом до міського голови записалися громадяни з приводу 8 індивідуальних та колективних звернень.

Одне з колективних звернень стосувалося реконструкції підвального приміщення в будинку. Занепокоєні мешканці цієї житлової будівлі, яка знаходиться в самому центрі міста за адресою пр-т Перемоги, 89, звернулися до Владислава Атрошенка з проханням допомогти їм розібратися в питанні та зупинити незаконну реконструкцію підвалу компанією «Проспект Сервіс». Мешканці будинку розповіли, що недавно в підвальному приміщенні розпочалися активні будівельні роботи. Вони звернулися до державної архітектурно-будівельної інспекції з запитом, чи має ця компанія відповідні дозволи на проведення робіт. За їх словами, ДАБІ повідомила, що роботи проводяться без відповідних дозволів.

З приводу цього питання міський голова дав доручення начальнику Управління державного архітектурно-будівельного контролю Чернігівської міської ради Людмилі Шкуріній виїхати на місце, з’ясувати обставини та скласти відповідний документ. А також дав доручення юридичному відділу міської ради, якщо буде складений акт щодо фактично проведених робів за відсутності дозвільних документів, на цій підставі звернутися до правоохоронних органів для притягнення керівників цієї компанії до відповідальності та вжиття заходів для призупинення та зупинення будівництва.

До керівника міста також звернулася делегація від Єлецького монастиря. Священнослужитель та монахині турбуються про те, щоб реставрація ікони Єлецької Божої Матері проходила на території монастиря та після реставрації образ також залишався в ньому. Ікона, юридичним власником якої є обласний музей, на території монастиря на підставі договору з музеєм знаходиться вже 17 років поспіль. Владислав Атрошенко пообіцяв звернутися з цим питанням до керівництва області.

У результаті прийому всі громадяни отримали відповіді міського голови та фахівців міської ради щодо своїх питань.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 827 | Теги: Владислав Атрошенко, Єлецька ікона, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar