Головна » 2019 » Березень » 24 » Чернігівка Олена Костевич здобула золото на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї
17:21
Чернігівка Олена Костевич здобула золото на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї Олена Костевич знову принесла Україні і Чернігову перемогу - золото на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї у Хорватії, повідомляє на сторінці facebook телеканал «Новий Чернігів».

За інформацією «Голосу України» на чемпіонат Європи українці отримали «золото» у змаганнях серед змішаних команд. Тріумфували Олена Костевич і Олег Омельчук.
У фіналі на дистанції 10 метрів вони набрали 486 очок. На 0,9 українці перевершили представників Росії.

Фото НОК

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 684 | Теги: спорт, стрільба, Олена Костевич | Рейтинг: 0.0/0