реклама партнерів:
Головна » 2022 » Вересень » 11 » Чернігівщина попрощалася з трьома Захисниками
19:04
Чернігівщина попрощалася з трьома Захисниками
Чернігівщина попрощалася з трьома Захисниками Сьогодні Чернігівщина попрощалася з трьома Захисниками - старшим солдатом Науменко Костянтином, майором Благовісним Вадимом та солдатом Борзовим Миколою, які загинули у бою за свободу та незалежність України.
Науменко Костянтин Вікторович народився 1 березня 1995 року в селі Сядрино Корюківського району Чернігівської області. У 2013-му році він закінчив Сосницький професійний аграрний ліцей, опанувавши спеціальність "тракторист-машиніст".
У 2015-2016 роках Костянтин проходив строкову військову службу у військовій частині А3036. З 2016-го по 2019 рік проходив військову службу за контрактом у в/ч А3018.
У 2016-2017 роках наш земляк брав безпосередню участь в АТО (ООС) на Донеччині та Луганщині. Після початку повномасштабного ворожого вторгнення Костянтин вирішив повернутися до військової справи та знову взяти до рук зброю, аби давати гідну відсіч загарбнику.
Так він спочатку обороняв Чернігівщину, а трохи згодом потрапив до складу 54-ї окремої механізованої бригади.
На жаль, 6 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Золотарівка на Луганщині Науменко Костянтин загинув... Вдома у нього залишились мати Ірина Миколаївна та брат Олексій.
Сьогодні полеглого Захисника провели в останню путь у місті Корюківка (фото 2-4).
Благовісний Вадим Андрійович народився 14 вересня 1995 року у селі Перепис на Городнянщині. Закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, службу ніс у 299-й бригаді тактичної авіації. Від початку повномасштабного ворожого вторгнення здійснив 95 бойових вильотів, під час який (в умовах протидії ППО та винищувачів противника) брав участь у знищенні скупчення броньованої техніки та живої сили противника, складів РАО та паливно-мастильних матеріалів (ПММ).
За цей час Захисник знищив близько 100 одиниць броньованої техніки, понад 80 одиниць автотранспортних засобів, близько 40 автоцистерн ПММ та близько 800 чоловік живої сили противника.
Завдяки умілим діям неодноразово здійснював вивід авіаційної техніки з під авіаційних та ракетних ударів противника. За попередні значні досягнення Благовісного Вадима нагороджено орденами Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступеня.
На жаль, 7 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання у складі пари Благовісний Вадим загинув...
Сьогодні з ним востаннє попрощалися у селі Синдаревське Ніжинського району (фото 5-7).
Борзов Микола Вікторович народтвся 5 серпня 1969 року у місті Алатир. З 1979 по 1984 року навчався у школі №3, потім переїхав в смт Булавинське на Донеччину, де і продовжив навчання.
З початком повномасштабного ворожого вторгнення також вирішив долучитися до Захисників України. Так він потрапив до складу 21-го окремого мотопіхотного батальйону «Сармат» у складі його разом з побратимами віддано захищав Україну від ворожих окупаційних сил.
На жаль, 31 серпня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Піски Борзов Микола загинув, до сотаннього подиху борючись за свободу та незалженість українського народу.
Сьогодні прощання з загиблим воїном відбулося у Ніжині на Алеї Слави (фото 8-9).
Керівництво та особовий склад Чернігівського обласного ТЦК та СП висловлюють свої щирі співчуття родинам загиблих Героїв! Пам‘ять про них назавжди залишиться у серцях кожного з нас!
Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…

Чернігівський обласний ТЦК та СПКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1655 | Теги: Захисники, прощання, російсько-українська війна, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar