реклама партнерів:
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Чернігівська міськрада встановила пільги зі сплати земельного податку для бізнесу
19:26
Чернігівська міськрада встановила пільги зі сплати земельного податку для бізнесу
Чернігівська міськрада встановила пільги зі сплати земельного податку для бізнесу Депутати Чернігівської міської ради 11 серпня проголосували за встановлення пільг зі сплати земельного податку для бізнесу, який використовує за призначенням землі промисловості, транспорту та житлової і громадської забудови. Ці пільги діятимуть з 1 вересня 2016 року.

Згідно з рішенням міської ради, податки зменшені на земельні ділянки, що перебувають у власності:

- громадян, фізичних осіб-підприємців, підприємства, установи та організації та належать до категорії «землі промисловості» у розмірі 1/З, за умови відсутності у таких суб'єктів податкового боргу станом на 1 вересня 2016 року;

- громадян, фізичних осіб-підприємців, підприємства, установи та організації та належать до категорії «землі транспорту» у розмірі 1/3, за умови відсутності у таких суб’єктів податкового боргу станом на 1 вересня 2016 року.

- громадян, фізичних осіб-підприємців, підприємства, установи та організації та належать до категорій, віднесених до п. 5.1.9 «землі житлової та громадської забудови, промисловості та інші категорії земель за комерційною функцією використання, у тому числі, зайняті поточним будівництвом та відведені під майбутнє будівництво» Додатку 4 до рішення Чернігівської міської ради від 30 січня 2015 року «Про місцеві податки» у розмірі 1/3, за умови відсутності у таких суб’єктів податкового боргу станом на 1 вересня 2016 року.

Необхідність надання додаткових пільг зі сплати земельного податку пов'язана з сьогоднішньою економічною ситуацією, а також тим, що з 2016 року плата у вигляді земельного податку зросла для бізнесу більш, ніж удвічі (до 243 %). Очікується, що ці пільги сприятимуть збереженню виробничого сектору в економіці міста та покращенню інвестиційної привабливості Чернігова.

Під час обговорення цього питання на пленарному засіданні міський голова Владислав Атрошенко наголосив: «Довожу до відома депутатів та всіх присутніх, що сукупні пільги фізичних та юридичних осіб складають на сьогодні приблизно 20 мільйонів гривень недоотриманих міським бюджетом коштів». Тому нові пільги мають надаватися не огульно, а виважено.

Міський голова підкреслив, що у питанні звільнення від земельного податку фізичних осіб міська рада вже визначилась раніше, керуючись саме таким принципом. Вони надані не всім землевласникам підряд, включаючи й заможних - а соціально-незахищеним верствам населення, які отримують субсидії.

Крім того, на майбутнє міський голова зауважив, що всі питання по пільгах та соціальних видатках мають прийматися 1 раз на рік, коли складається бюджет.

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 735 | Теги: Чернігів, податок, земля | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar