реклама партнерів:
Головна » 2016 » Серпень » 20 » Чернігівські депутати вже визначили адреси, де завдяки їм з'явиться новий асфальт
20:34
Чернігівські депутати вже визначили адреси, де завдяки їм з'явиться новий асфальт
Чернігівські депутати вже визначили адреси, де завдяки їм з'явиться новий асфальт Усі депутати Чернігівської міської ради вже прийняли рішення щодо того, на яких саме вулицях і провулках вони хочуть покращити асфальтне покриття, направивши туди половину коштів свого «депутатського фонду».

Учора на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради про це сказав начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц. За його словами, всі депутати вирішили направити кошти не на капітальні, а на поточні видатки.

Це означає, що кошти будуть витрачатися на поточний ремонт існуючих доріг та проїздів, а не на прокладання нового асфальтового покриття чи його капітальний ремонт.

Такі рішення депутатів міської ради можуть бути пов’язані в тому числі з тою обставиною, що при капітальних ремонтах та будівництві значна частина коштів має витрачатися на виготовлення проектної документації, експертизу тощо. Тоді на самі дорожні роботи залишається вже значно менша сума, якої може не вистачити. Також протягом останнього часу ряд депутатів висловлювали застереження, що для підготовки та проведення капітальних робіт до сезону дощів вже може не вистачити часу.

У будь-якому разі, пропозиції депутатів подані до управління ЖКГ та зараз опрацьовуються.

Як уточнила прес-службі міської ради заступник начальника управління ЖКГ Наталія Плиско, тепер фахівці цього підрозділу з кожним депутатом або його представником будуть виїжджати на вказані в депутатських заявах об’єкти, дивитися обсяги необхідних робіт і складати дефектні акти. Також визначатимуть, чи відповідають обсяги робіт фінансуванню.

Як вже повідомлялося раніше, згідно з рішеннями міської ради, кошти так званого «депутатського фонду», які обліковуються за бюджетом розвитку (а це рівно половина суми, яку ця програма передбачає на кожного депутата), цього року ухвалили спрямувати на покращення твердого покриття вулиць і провулків міста. Адреси робіт депутати визначають індивідуально, за результатами роботи в округах. Ці вулиці можуть бути як серед багатоповерхової забудови, так і в приватному секторі Чернігова.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради



Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 723 | Теги: Чернігів, депутатські кошти, асфальт | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar