реклама партнерів:
Головна » 2017 » Квітень » 26 » Чернігівські підприємці обговорили вимоги законодавства про працю
09:43
Чернігівські підприємці обговорили вимоги законодавства про працю
Чернігівські підприємці обговорили вимоги законодавства про працю У Чернігові 25 квітня в Навчально-методичному центрі профспілок пройшов навчальний семінар на тему: «Як виконати всі вимоги законодавства про працю та зменшити ризики попадання під великі суми штрафів». Семінар організований в рамках заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки для фізичних осіб-підприємців, керівників та бухгалтерів підприємств сфери виробництва, будівництва, ресторанного господарства, оптової торгівлі та ін.

Учасники заходу отримали інформацію про зміни у трудовому законодавстві та практичні поради щодо формування заробітної плати на приватних підприємствах та найманих працівників у фізичних осіб – підприємців. Розглядали також питання щодо порядку проведення атестації кваліфікації працівників та умов праці неповнолітніх.

Крім того, лектори семінару надали роз’яснення щодо аспектів проведення перевірок інспекторами Управління Держпраці в Чернігівській області.

За повідомленням управління економічного розвитку містаКатегорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 877 | Теги: законодавство, Чернігів, підприємці | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar