реклама партнерів:
Головна » 2020 » Грудень » 17 » Чернігівські рухівці про музей та «ковбасну революцію»
20:54
Чернігівські рухівці про музей та «ковбасну революцію»
Чернігівські рухівці про музей та «ковбасну революцію» Минулої неділі відбулося засідання Проводу обласної організації НРУ на якому обговорювалося питання створення музею у рухівському приміщенні в Чернігові на вулиці Івана Мазепи, 4. За сприяння представників Українського інституту національної пам’яті розроблено його концепцію. Серед експонатів музею: документи, фотографії, книги, відеоматеріали та особисті речі рухівців. Планується на початку наступного року організувати кілька виставок, які стануть основою для створення постійної експозиції «Боротьба Чернігівського Руху за незалежність України та її захист (1989-2014)».
До речі, одною з найцікавіших тем є події напередодні різдвяних свят 1990 року в Чернігові, так звана «ковбасна революція». Про цей стихійний виступ писали вже неодноразово, чернігівське телебачення навіть створило про нього фільм. Цією тематикою зацікавилося і ТСН. Відтак сьогодні, 17 грудня, київські журналісти завітали в Чернігів щоб зробити декілька телесюжетів про події у січні 1990 року.
Про них, зокрема, розповів громадський активіст, заступник голови обласної організації Руху Сергій Соломаха. Він також представив фотографії тих часів та різноманітні матеріали, які планується включити до експозиції рухівського музею.

Прес-служба обласної організації НРУ.

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1919 | Теги: ковбасна революція, ТСН, Народний Рух України, Чернігів | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar