Головна » 2023 » Лютий » 27 » Чернігівські спортсменки здобули низку нагород на міжнародних змаганнях
18:11
Чернігівські спортсменки здобули низку нагород на міжнародних змаганнях
Чернігівські спортсменки здобули низку нагород на міжнародних змаганнях Минулими вихідними відбулося декілька міжнародних змагань: Кубок Європи з дзюдо та жіночий спринт у рамках сьомого Кубка IBU з біатлону.
У Варшаві в змаганнях із дзюдо виборола «золото» вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Юлія Гребеножко (категорія до 63 кілограмів). У фіналі наша дзюдоїстка завдяки двум «Ваза-арі» здолала француженку Дрід, тим самим вперше в кар’єрі здобула нагороду континентального Кубка.

Ще одна медаль – бронзова з Кубка IBU, що проходить у канадському Кенморі, — у скарбничці Христини Дмитренко. Ця «бронза» стала першою нагородою для вихованки Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності у дорослій кар'єрі.
«Я так довго цього чекала і дуже щаслива, що моя праця дає результат. Звичайно є багато над чим працювати, але я вже знаю, в якому напрямку треба йти», — написала Христина на своїй сторінці в Instagram.

За повідомленням Департаменту сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської обласної військової адміністрації

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 18044 | Теги: Змагання, спорт, Чернігівщина, біатлон | Рейтинг: 0.0/0