реклама партнерів:
Головна » 2022 » Січень » 5 » Декомунізація в Понорниці та Авдіївці: вулицю Чапаєва перейменували
19:30
Декомунізація в Понорниці та Авдіївці: вулицю Чапаєва перейменували
Декомунізація в Понорниці та Авдіївці: вулицю Чапаєва перейменували 24 грудня 2021 року на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням п’ятнадцятої сесії восьмого скликання № 15-2710-VIII, затверджено перейменування назв вулиць Чапаєва в смт. Понорниця та с.Авдіївка .
- Вулицю Чапаєва в смт. Понорниця перейменовано на вулицю Джерельну
- Вулицю Чапаєва в с. Авдіївка перейменовано на вулицю Молодіжну.
Про це інформує Понорницька селищна рада.

Довідка. Василь Чапаєв – фельдфебель Російської імператорської армії, командир дивізії Робітничо-селянської червоної армії, учасник Першої світової війни і громадянської війни в Росії. У 1917 році приєднався до більшовицького крила РСДРП. Організовував військові сили більшовиків на східному березі Волги, загинув у 1919-му у віці 32 років.

Роз’яснення щодо перейменування вулиць
Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно. Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають.
Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.
Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.
Щодо юридичних осіб та підприємців, то на них розповсюджується дія статті 16 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців”, який прийнятий з метою забезпечення органів влади достовірною інформацією про юридичних та фізичних осіб. Відповідно до цього закону, якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, то в разі зміни назви вулиці така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів, які пов’язані зі зміною місця реєстрації.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 3581 | Теги: Коропщина, декомунізація, Чапаєв | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar