реклама партнерів:
Головна » 2015 » Серпень » 8 » День будівельника: доки тривають будівництва – живе й розвивається країна
21:16
День будівельника: доки тривають будівництва – живе й розвивається країна
День будівельника: доки тривають будівництва – живе й розвивається країна З нагоди професійного свята сьогодні в залі облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч будівельників із керівництвом області. Муляри, зварювальники, архітектори, менеджери та управлінці зібралися за одним столом. Від імені жителів Чернігівщини зодчих привітав голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

«Ваша праця – це безпосереднє творення блага для людей і держави. Адже поки розбудовуються міста і села – живе і розвивається країна. Зичу вам, щоб усі плани здійснювалися, а зведене вами не зазнавало руйнувань», – звернувся до присутніх Валерій Куліч.

Одразу після вітальних слів голови облдержадміністрації та обласної ради розпочалося відзначення «винуватців» свята. Почесні грамоти, подяки і дипломи знайшли своїх власників і серед організаторів та управлінців, і серед безпосередніх виконавців робіт.

У свою чергу будівельники зазначили: дуже хотілося б, щоб усі учасники процесу зведення будівель ставилися один до одного з розумінням і йшли назустріч. Також вони зазначили, що останнім часом зменшилася кількість перевірок і необхідних погоджень із боку виконавчої влади, що значно поліпшило умови роботи галузі. Проте умови співпраці з приватними, зокрема, енергопостачальними кампаніями досі спричиняють безліч ускладнень.

Підсумовуючи бесіду, голова облдержадміністрації Валерій Куліч висловив переконання у перспективності розвитку галузі: «За перше півріччя введено в експлуатацію близько 49 тисяч квадратних метрів житла, що становить 140% від показника минулого року. Цей позитивний тренд має бути збережений і надалі, адже ресурс введення в експлуатацію багатоквартирних будинків є. Крім того, вже підтверджено отримання областю близько 101 мільйона гривень із Фонду регіонального розвитку на добудову незавершених споруд, радує і 1,6 мільйона на ремонт візитівки Чернігова – церкви Великомучениці Катерини. І надалі ми «вибиватимемо» всі можливі ресурси для Чернігівщини. Ваше ж завдання, як забудовників, освоїти ці кошти своїми силами – бути конкурентоздатними, щоб на нашій землі будували наші забудовники, і кошти залишались теж у нас», – наголосив Валерій Куліч.

Джерело: прес-служба облдержадміністрації.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 921 | Теги: День будівельника, Чернігівщина, будівельник | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar